Foto zákazníka
SOFA Dog Wear

Kasper

Whippet
majitel: Johannes Kropf
V akci

Gabriel

Lehká softshellová bunda pro chrty s lepenými švy
Původní cena: od 1180 CZK
Sleva
40%
708 CZK

Garp

Zateplená pláštěnka pro chladné deštové dny
Původní cena: od 1290 CZK
Sleva
40%
774 CZK

Quinto FORTE

Termo tílko - teplé, nová verze
Původní cena: od 540 CZK
Sleva
50%
270 CZK

Zoe

Pláštěnka s podšívkou s bambusovým vláknem
Původní cena: od 770 CZK
Sleva
40%
462 CZK

Anubis

Luxusní a velmi teplá bunda vhodná pro chrty a středomořská plemena
Původní cena: od 1720 CZK
Sleva
50%
860 CZK
VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ

VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ

Vážení zákazníci,

Vracíte – li zboží z důvodu reklamace, odstoupení od smlouvy bez udání důvodu nebo požadujete- li výměnu zboží, věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím o tom, jak vrácení nebo výměnu provést. V každém případě prosím:

1) Zabalte zboží odpovídajícím vhodným způsobem, nejlépe do původního obalu

2) Ke zboží přiložte veškeré potřebné dokumenty a všechny jeho součásti

3) Balík se zbožím zašlete na adresu SOFA Dog Wear PRODUCTION, s.r.o., Strojírenská 259/16, 155 21 Praha 5 - Zličín.


V případě, že:

1.    Zasíláte zboží z důvodu reklamace (zboží má vady): Ke zboží přiložte záruční list nebo kopii dokladu o koupi zboží a vyplněný reklamační protokol. Prosím pečlivě popište, jaké vady zboží má a kdy jste je objevili. Ozveme se Vám, jak jsme reklamaci vyřídili. Vracíme Vám veškeré poštovné, pokud je reklamace oprávněná. Dárky, pokud jste od nás dostali ke zboží, jsou Vaše a zasílat je zpět nemusíte. Podrobně naleznete úpravu Vašich práv z vad zboží v obchodních podmínkách, čl. 6.

2.    Zasíláte zpět zboží zakoupené v našem e-shopu z důvodu odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14ti dní (bez nutnosti udání důvodu): Zašlete nám odstoupení od smlouvy - formulář k odstoupení naleznete ZDE a do 14 dní i samotné zboží. Zboží vracejte neopotřebené, v původním obalu a s návodem a veškerými dokumenty a součástmi, které jste s ním obdrželi a rovněž čisté a uvedené do původního stavu, abyste se vyhnuli zbytečným nákladům spojeným se snížením hodnoty zboží. Ke zboží přibalte i případné dárky, které jste spolu se zbožím obdrželi. Po doručení zboží zpět k nám nebo po  věrohodném prokázání jeho odeslání dle výše uvedených podmínek Vám vrátíme peníze, včetně poštovného uhrazeného spolu s objednávkou. Poštovné za zaslání zboží zpět na naší adresu hradíte Vy.

3.    Zasíláte zpět zboží, protože jste zvolili špatnou velikost a přejete si jí vyměnit: Prosím zašlete nám formulář k výměně zboží, do něhož uveďte žádost o výměnu zboží a správnou velikost. Zboží vracejte neopotřebené, v původním obalu a s návodem a veškerými dokumenty a součástmi, které jste s ním obdrželi a rovněž čisté a uvedené do původního stavu, abyste se vyhnuli zbytečným nákladům spojeným se snížením hodnoty zboží. Poštovné za zaslání zboží k nám i za zaslání vyměněného zboží hradíte Vy. Dárky, pokud jste od nás dostali ke zboží, jsou Vaše a zasílat je zpět nemusíte.

4.    Zasíláte zpět zboží, protože si jej přejete vyměnit za jiné: Prosím zašlete nám formulář k výměně zboží do něhož uveďte žádost o výměnu zboží a za jaké zboží jej chcete vyměnit (včetně kódu zboží, velikosti a barvy). Zboží vracejte neopotřebené, v původním obalu a s návodem a veškerými dokumenty a součástmi, které jste s ním obdrželi a rovněž čisté a uvedené do původního stavu, abyste se vyhnuli zbytečným nákladům spojeným se snížením hodnoty zboží. Poštovné za zaslání zboží k nám i za zaslání vyměněného zboží hradíte Vy. Dárky, pokud jste od nás dostali ke zboží, jsou Vaše a zasílat je zpět nemusíte.

 

Důležité upozornění o ochraně práv duševního vlastnictví:

Vezměte, prosím, na vědomí, že zboží prodávajícího podléhá mezinárodněprávní ochraně duševního a průmyslového vlastnictví, zejména práv k ochranným známkám a dále ochraně autorských práv a nikdo není oprávněn zboží prodávajícího kopírovat nebo užívat jej či ochranné známky, kterými je toto zboží označeno, v rozporu s platnými právními předpisy. Porušení práv k duševnímu vlastnictví může být považováno za trestný čin. Veškerá práva za prodávajícího v tomto směru vymáhá advokátní kancelář a porušitel nese náklady s tím spojené.


Shop:

SOFA Dog Wear
Strojírenská 259/16, 155 21 Praha 5 - Zličín
Czech republic
+420 734 493 214
Operator of this e-shop:

SOFA Dog Wear PRODUCTION, s.r.o.
ičo: 03841421
dič: CZ03841421